Atdhe.al ju uron mireseardhjen! Ne faqen tone do te gjeni gjithcka qe keni kerkuar, ndeshje live, tv live, emisione shqiptare, filma me titra shqip, lajmet e fundit nga vendi dhe bota.


Ndeshjet e sotme Live

 • Serie A: Milan, Juventus, Inter, Roma, Lazio, Napoli
 • Superliga shqiptare: Tirana, Laci, Kukesi, Skenderbeu, Teuta, Partizani Flamurtari, Korabi, Luftetari, Vllaznia
 • Liga spanjolle: Real Madrid, Barcelona, Atletiko Madrid, Valencia, Sevilla
 • Bundes Liga: Bayern Munich, Borussia Dortmund, Schalke
 • Premier Liga: Manchester United, M.City, Chelsea, Arsenal, Liverpool, Tottenham

Ndeshjet e Shqiperise RUSI 2018

 • Ndeshja Lichtenstein Shqiperi Live - 3 Tetor 20:45
 • Ndeshja Shqiperi - Spanje 9 Tetor 2016 20:45
 • Ndeshja Shqiperi - Izrael Live 12 Nentor 20:45
 • Ndeshja Itali - Shqiperi Live 24 Mars 2017 20:45
 • Ndeshja Izrael - Shqiperi Live 11 Qershor 20:45
 • Ndeshja Shqiperi - Lichtenstein 02/09/2017 18:00
 • Ndeshja Maqedoni - Shqiperi Live 05/09/2017 20:45
 • Ndeshja Spanje - Shqiperi Live 06/10/2017 20:45
 • Ndeshja Shqiperi - Itali Live 09/09/2017 20:45

Programet e sotme Live

 1. Top-Channel: Portokalli.
 2. Vizion Plus: Apartamenti 2XL.
 3. Tv Klan: Zone e Lire.
 4. Tv Klan: Zing me Ermalin.
 5. T Hd: Me fal per shprehjen .
 6. Tv Klan: Stop.
 7. Top Channel: Fiks Fare.

Emisionet me te shikuara

 1. Portokalli.
 2. Apartamenti 2XL.
 3. Zone e Lire.
 4. Al Pazar.
 5. Zing me Ermalin.
 6. Me Fal per shprehjen