Atdhe.al ju uron mireseardhjen! Ne faqen tone do te gjeni gjithcka qe keni kerkuar, ndeshje live, tv live, emisione shqiptare, filma me titra shqip, lajmet e fundit nga vendi dhe bota.


Ndeshjet e sotme

  • Serie A: 15:00 Milan - Udinese; 18:00 Juventus - Torino; Roma - Inter
  • Superliga shqiptare: Tirana - Laci; Kukesi Skenderbeu; Teuta - Partizani
  • Liga spanjolle: Real Madrid - Atletiko Madrid; Valencia - Barcelona
  • Bundes Liga: 15:30 Bayern - Dortmund

Programet e sotme Live

  1. Top-Channel: Portokalli.
  2. Vizion Plus: Apartamenti 2XL.
  3. Zone e Lire.
  4. Al Pazar Online.